Lurdy Mozi A gyászoló asszony átka
(95 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
17:15 19:30 21:45
Lurdy Mozi Csodapark
(86 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
11:00 13:15 15:30 17:30 20:00
Lurdy Mozi Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
16:00 18:45
Lurdy Mozi Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
10:45 13:00 15:00
Lurdy Mozi A Kolibri projekt
(112 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
21:30
Lurdy Mozi A hiányzó láncszem
(96 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:15 13:30 15:45 17:45
Lurdy Mozi A királynő kutyája
(93 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
10:30 12:45 14:45
Lurdy Mozi Dumbó
(112 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:45 14:00 16:15
Lurdy Mozi Egy kutya hazatér
(95 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:30 13:45
Lurdy Mozi Hellboy
(123 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
16:30 19:00 21:30
Lurdy Mozi Kedvencek temetője
(103 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:30 21:15
Lurdy Mozi Marvel Kapitány
(124 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
20:15
Lurdy Mozi Miután
(106 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
19:15
Lurdy Mozi Miután
(106 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
21:00
Lurdy Mozi Shazam!
(132 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
10:00 12:30 15:15 18:00 20:45
Lurdy Mozi Így neveld a sárkányodat 3.
(106 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
10:15 12:15 14:30 16:45
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A gyászoló asszony átka 10 DS 95               17:15    19:30    21:45 
Csodapark 9 DS 86   11:00    13:15    15:30    17:30      20:00   
Mia és a fehér oroszlán 5 DS 99             16:00    18:45       
Mia és a fehér oroszlán 10 DS 99 10:45      13:00    15:00             
A Kolibri projekt 4 DS 112                       21:30 
A hiányzó láncszem 2 DS 96   11:15    13:30    15:45    17:45         
A királynő kutyája 8 DS 93 10:30    12:45    14:45               
Dumbó 7 DS 112   11:45      14:00    16:15           
Egy kutya hazatér 5 DS 95   11:30    13:45                 
Hellboy 8 DS 123             16:30      19:00    21:30 
Kedvencek temetője 7 DS 103                 18:30      21:15 
Marvel Kapitány 2 DS 124                     20:15   
Miután 4 DS 106                   19:15     
Miután 5 DS 106                       21:00 
Shazam! 1 DS 132 10:00    12:30      15:15      18:00    20:45   
Így neveld a sárkányodat 3. 4 DS 106 10:15    12:15    14:30    16:45           
Eurocenter Mozi A gyászoló asszony átka
(95 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:00 19:00 21:00
Eurocenter Mozi Csodapark
(86 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:15 13:15 15:15 17:15 19:15
Eurocenter Mozi Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:30 14:00
Eurocenter Mozi Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
15:45 18:00
Eurocenter Mozi A hiányzó láncszem
(96 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 15:00
Eurocenter Mozi A királynő kutyája
(93 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
11:45
Eurocenter Mozi Dumbó
(112 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
11:00 13:30
Eurocenter Mozi Hellboy
(123 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
16:30 19:00 21:15
Eurocenter Mozi Kedvencek temetője
(103 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:15 20:30
Eurocenter Mozi Marvel Kapitány
(124 perc) ( Terem : 6)

Digitális szinkronizált
20:00
Eurocenter Mozi Shazam!
(132 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
12:00 14:45 17:30 20:15
Eurocenter Mozi Shazam!
(132 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
21:15
Eurocenter Mozi Így neveld a sárkányodat 3.
(106 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:45 16:00
Eurocenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A gyászoló asszony átka 5 DS 95               17:00    19:00    21:00 
Csodapark 4 DS 86   11:15    13:15    15:15    17:15    19:15     
Mia és a fehér oroszlán 2 DS 99   11:30      14:00               
Mia és a fehér oroszlán 6 DS 99           15:45      18:00       
A hiányzó láncszem 5 DS 96   11:00    13:00    15:00             
A királynő kutyája 7 DS 93   11:45                     
Dumbó 6 DS 112   11:00    13:30                 
Hellboy 2 DS 123             16:30      19:00    21:15 
Kedvencek temetője 7 DS 103                 18:15    20:30   
Marvel Kapitány 6 DS 124                     20:00   
Shazam! 3 DS 132     12:00    14:45      17:30      20:15   
Shazam! 4 DS 132                       21:15 
Így neveld a sárkányodat 3. 7 DS 106       13:45      16:00           
Vértescenter Mozi A gyászoló asszony átka
(95 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
16:15 18:30 20:30
Vértescenter Mozi Csodapark
(86 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 15:00 17:00
Vértescenter Mozi Csodapark
(86 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
12:00
Vértescenter Mozi Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
14:00
Vértescenter Mozi A hiányzó láncszem
(96 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
11:45 13:45
Vértescenter Mozi A királynő kutyája
(93 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:15
Vértescenter Mozi Dumbó
(112 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
13:15
Vértescenter Mozi Dumbó
(112 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
15:45
Vértescenter Mozi Hellboy
(123 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
18:15 20:45
Vértescenter Mozi Kedvencek temetője
(103 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
21:15
Vértescenter Mozi Kedvencek temetője
(103 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
18:00
Vértescenter Mozi Miután
(106 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
19:00
Vértescenter Mozi Shazam!
(132 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
15:30 20:00
Vértescenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A gyászoló asszony átka 4 DS 95             16:15    18:30    20:30   
Csodapark 1 DS 86   11:00    13:00    15:00    17:00         
Csodapark 4 DS 86     12:00                   
Mia és a fehér oroszlán 4 DS 99         14:00               
A hiányzó láncszem 3 DS 96   11:45    13:45                 
A királynő kutyája 2 DS 93   11:15                     
Dumbó 2 DS 112       13:15                 
Dumbó 3 DS 112           15:45             
Hellboy 3 DS 123                 18:15    20:45   
Kedvencek temetője 1 DS 103                       21:15 
Kedvencek temetője 2 DS 103                 18:00       
Miután 1 DS 106                   19:00     
Shazam! 2 DS 132           15:30          20:00